«Донбас» зазнав чергової поразки у КХЛ

Триматчеве виїзне турне підопічних Андрєя Назарова розпочалося у Ханти-Мансійську. Там донеччани зустрічалися з місцевою «Югрою», яка ще не втратила шансів на потрапляння до вісімки найкращих Східної конференції. Саме господарі майданчика відкрили рахунок – на десятій хвилині голом відзначився Артьом Булянскій. За декілька секунд до першої перерви «Югра» мала реальну нагоду розвинути свій успіх, але Кіріл Князєв не реалізував буліт. Втім, вже у дебюті наступної третини перевага ханти-мансійців таки зросла до двох шайб – постарався Велі-Матті Савінайнен. Незадовго до другого відпочинку «Донбас» зусиллями Ренді Робітайла скоротив відставання. Однак за мить Іван Хлинцєв відновив статус-кво, встановивши, як виявилося, остаточний результат гри. В підсумку, донеччани поступилися 1:3 і залишилися п’ятими на Заході.

Українка прорвалась до третього раунду «Australian Open»