Долгополов пробився до ¼ тенісного турніру в Індіан-Велсі

Кращий тенісист України Олександр Долгополов пробився до чвертьфіналу турніру серії "Мастерс" в Індіан-Велсі, загальний призовий фонд якого складає понад шість мільйонів доларів.

В поєдинку однієї восьмої киянин, сіяний під двадцять восьмим номером здолав тринадцяту ракетку змагань – італійця Фабіо Фоньіні. Їхнє протистояння тривало одну годину та шістнадцять хвилин і увібрало в себе мінімальну кількість сетів. Першу партію Долгополов виграв з рахунком 6:2, а другу - 6:4. Таким чином, Олександр вже вдруге переміг Фабіо у поточному сезоні. Загалом же суперники провели між собою чотири матчі і кожного разу успіх був на боці двадцятип’ятирічного українця. Відзначимо, що за право зіграти у півфіналі Долгополов посперечається з представником Канади – Мілошем Раонічем, який доволі несподівано здолав британця Енді Маррея.