До столиці прибули учасники велопробігу Берлін-Київ [відео]

  На Хрещатику у столиці зустріли учасників міжнародного велопробігу з Берліна до Києва. У ньому взяли участь 26 громадян Німеччини, здебільшого люди поважного віку. За 2 тижні велосипедисти подолали 2 тисячі километрів.

  Маршрут пролягав зокрема через місто Лейпциг. Воно є побратимом Києва. Учасники заїзду хотіли продемонструвати дружні взаємини між цими двома містами. На згадку про Україну відчайдухам подарували іграшкових журавля та журавку - символів Національного олімпійського комітету.

  Мері Кубаш, велосипедистка: "Крутили педалями в середньому шість з половиною годин на день. Подолати український шмат дороги - то було справжнє випробування. Бо ваші дороги то одна велика пригода. Хвала Богу, не травмувалися!! Зате люди у вас такі гостинні - постійно нам пропонували то гриби, то фрукти".

  Зігфрід Вустров, велосипедист: "Мені вже сімдесят п`ять, а я все їжджу. У Києві вже втретє. Мушу сказати, хоч Київ і Лейпциг побратими, але то два дуже різні міста. Київ величезний з великою річкою. А Лейпциг тихий з вузенькою річечкою. Зате і у вас, і у нас багато зелені, і багато красунь".


   

  Попередній матеріал
  Відкрито ІІ міжнародний кінофестиваль в Одесі
  Наступний матеріал
  Декларації про державний суверенітет України - 21 рік
  Теги: