Відкрито ІІ міжнародний кінофестиваль в Одесі

  Завершилася церемонія відкриття другого міжнародного кінофестивалю в Одесі. 14 іноземних фільмів та єдина українська стрічка "Без Пор Но" позмагаються за "Золотого Дюка" - статуетка відсилає до традиції однойменного кінофестивалю, що відбувався в Одесі наприкінці 80-х минулого століття і був яскравою подією в культурному житті СРСР.

  Цього року на червоній доріжці Одеського оперного було багато зірок російського кіно. Сергій Соловйов презентує на фестивалі всеукраїнську прем`єру - "Анну Кареніну". Проте справжнім подарунком для одеситів став приїзд Джона Малковича - одразу по закінченні церемонії відкриття він презентує на сходах Ланжерону фільм "Бути Стеном Кубриком". Покази просто неба триватимуть щодня - це будуть переважно шедеври німого кіно. Запланована також рестроспектива стрічок "батька спецефектів" - Жоржа Мельєса до 150-річчя від дня народження ілюзіоніста.

  Джон Малкович, актор, США: "Насправді мене дуже часто запрошують на різні події. Мені дуже подобається дивитися фільми, знайомитися з людьми, які їх роблять, підтримуваати стосунки з колегами по всьому світі. Та на жаль, мені майже завжди бракує часу, щоб їздити на кінофестивалі".


   

  Попередній матеріал
  Знайшлися переможці лотереї EuroMillions
  Наступний матеріал
  До столиці прибули учасники велопробігу Берлін-Київ [відео]
  Теги: