Дніпропетровська міліція готується до приїзду англійських фанів

  Дніпропетровська міліція готується до приїзду англійських фанів. Правоохоронці не виключають масових заворушень за участі понад двох із половиною тисяч уболівальників з Великої Британії.
  Усі вони їдуть дивитися матч збірних України та Англії, що має відбутися у суботу на стадіоні "Дніпро-Арена". Впродовж найближчих трьох днів у місті чергуватимуть півтори тисячі правоохоронців, 45 патрульних екіпажів та 15 загонів Беркуту. Також для допомоги українським колегам з Британії приїдуть 11 поліцейських - знавців у протидії футбольним хуліганам. У райвідділках міліції вже почали працювати перекладачі. Знавці англійської будуть і на стадіоні під час гри. А для іноземних фанів правоохоронці склали спеціальні буклети, де виклали англійською основні тези українського законодавства та вказали номери екстрених телефонів. Брошури планують роздати усім британським гостям-уболівальникам, тільки-но вони приїдуть до Дніпропетровська.

  Володимир Сідлецький, заступник начальника ГУ МВС у Дніпропетровську: "На аглийском языке указаны правила поведения на стадионе во время матча, наша законодательная база, с которой они могут столкнуться. Это такие заметки про хулиганство, массовые беспорядки, если они попытаються нам что-то утворить".

  Попередній матеріал
  У Києві відбувся концерт Prodigy (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  СБУ передала Патріарху інформацію про знищені комуністичним режимом храми
  Теги: