У Києві відбувся концерт Prodigy (РЕПОРТАЖ)

  З аншлагом відбувся концерт легендарного британського гурту Prodigy у Києві. Виступ музикантів у міжнародному виставковому центрі побачили кілька тисяч шанувальників, які з`їзхалися з усієї країни. Наша кореспондентка Олена Халік також відвідала захід і повернулася сповнена враженнями.

  Пhодіджі представили у Києві свою нову програму, хоч не обійшлося без вже знаних хітів. Публіка зустрічала артистів на ура. Самі музиканти зізналися 5 му каналу, що люблять київську публіку та третій концерт тут, скоріш за все останнім не буде. Цьогоріч музиканти встигли побачити не тільки своїх фанатів, а й подивитися українську столицю та поцікавитися політичною ситуацією у країні.

  Кейт Флінт, соліст гурту Prodigy: "Ми відвідали сьогодні історичний Київ і дізналися про події Помаранчевої Революції. Але хочу сказати що Продіжі аполітична група. Наша музика закликає людей звільнитися від усього і знайти в першу чергу самого себе".

  У концертному залі міжнародного виставкового центру - море драйву та позитивних емоцій. Півтори години звуку потужністю 270 кіловат та світове шоу не залишили байдужими кілька тисяч фанатів гурту.

  Шоу британських музикантів слідом за Києвом побачать глядачі з Москви та Пітера.

  Олена Халік, Олександр Дмітрієв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сьогодні назвуть ім`я нобелівського лауреата з літератури
  Наступний матеріал
  Дніпропетровська міліція готується до приїзду англійських фанів
  Теги: