Кадр із відео FIFA

ЧС-2014: Німеччина декласувала Бразилію і вийшла у фінал

У бразильському Белу-Оризонті пройшла гра між збірними Бразилії та Німеччини, яка назавжди увійшов в історію світового футболу.

Матч, у якому експерти прогнозували мінімальну перевагу німців, закінчився розгромним рахунком 7:1.

На стадіоні панували одночасно ейфорія і повний розпач. Німецькі вболівальники співали пісень і кричали від щастя, а бразилійці – плакали.

У першому таймі відзначилися четверо гравців маншафт: Томас Мюллер відкрив рахунок на 11-й хвилині. На 23-й Мірослав Клозе подвоїв перевагу, забивши свій 16-й гол на чемпіонатах світу.

Зазначимо, цей гол став рекордним, оскільки дозволив  Клозе перевершити досягнення Роналду, який забив 15 голів на мундіалях.

Всього через хвилину після влучання Клозе – на 23-й хвилині - у бразильські ворота залетів м‘яч від Тоні Кроса. Ще дві хвилини – і у Кроса вже дубль.

На 29-й хвилині останній гол у першому таймі забив Самі Хедіра.

У другому таймі двічі у ворота пентакампеонів (69, 79) поцілив Андре Шюррле.

І лише на останній хвилині матчу гол престижу (хоча престижу команди це вже ніяк не врятувало) забив молодий бразилієць Оскар.

Програш із різницею у 6 м‘ячів уже другий в історії Бразилії. А Німеччина стала першою командою в історії, яка спромоглася забити сім голів у матчі півфіналу ЧС.