Черговий день чемпіонату світу з водних видів спорту не приніс нагород Україні

  І знову без нагород пройшов день для українців на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який триває у найбільшому китайському місті - Шанхаї. Фінальну програму вівторка відкривали жіночі стрибки з метрового трампліна.
  За підсумками п`яти спроб Олена Федорова стала лише десятою. Золото ж у цій дисципліні виборола місцева спорсменка, Ші Тінг-мао.

  Продовжили змагальну програму вівторка чоловіки у синхронному стрибку з триметрового трампліна. Українцям Олексію Пригорову та Олександру Горшковозову майстерності відверто забракло. Найкраще їм вдався четвертий стрибок - він заслужив від суддів четверте місце. Втім, за сумою всіх шести спроб, "синьо-жовтий" дует задовольнився шостим результатом. Рівних же у Шанхаї немає традиційним стрибковим лідерам останніх років - китайцям. На трьох метрах вони також стали "золотими". Перед заключною спробою перевага Кін Кая і Луо Ютонга над найближчими переслідувачами сягала майже двадцяти семи пунктів. Тож, вони могли і, зрештою, дозволили собі помилитися, але тріумфувати їм це не завадило. На другому місці росіяни Ілья Захаров та Євгєній Кузнєцов, а третіми стали мексиканці - Яхель Кастільйо та Джуліан Санчес.

  Продовжився день у шанхайському басейні технічною програмою команд із синхронного плавання. "Синьо-жовта" вісімка, яка славиться на весь світ найтехнічнішими підтримками, бездоганно їх і продемонструвала. Та от з рештою компонентів склалося не так вдало. Зрештою, українська команда стала лише шостою. Як ніхто не може здолати китайську гегемонію у стрибках, так нікому не вдається конкурувати із росіянками в синхронному плаванні. І в командних змаганнях їм не було рівних. Збірна Росії на чолі з найтитулованішою синхроністкою планети, чотириразовою Олімпійською чемпіонкою Давидовою, стала "золотою", а сама Анастасія, здобувши в Китаї третю медаль найвищого ґатунку, стала тринадцятиразовою чемпіонкою світу. "Срібло" у китаянок, а "бронзу" завоювали іспанки.

  Попередній матеріал
  Відбувся 16-й етап велобагатоденки "Тур де Франс"
  Наступний матеріал
  Скандал навколо газети "Ньюс оф зе волд" обговорюють у британському парламенті
  Теги: