Бубка вирішив, що Україна взмозі провести Олімпіаду-2022

  Україна має високі шанси на проведення зимової Олімпіади 2022-го року. Про це на зустрічі із Віктором Януковичем розповів чільник національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

  Він розповів президентові про свою нещодавню поїздку на Львівщину у Карпати і зазначив, що Україна має достатньо часу аби підготуватися до організації таких серйозних змагань та гідно провести Олімпійські ігри.

  У найближчі чотири роки, каже Сергій Бубка, Україні потрібно  підготувати необхідну інфраструктуру, яка знадобиться для подачі у 2014-му році заявки в Міжнародний олімпійський комітет.  

  Сергій Бубка, президент НОК України: "Международный олимпийский комитет считает, что семи лет достаточно, чтобы с нуля подготовиться и провести Олимпийские игры на наивысшем уровне. А сегодня, когда у нас есть двенадцать лет и пять лет до момента голосования на сессии МОК, если мы будем подходить к вопросу четко, по программе, каждый год будем выполнять определенный объем работ по строительству спортивных сооружений.., я считаю - это реально".

  Попередній матеріал
  Звільнені з полону моряки "Фрігії" завтра прибудуть до України
  Наступний матеріал
  У Тернополі звели пам`ятник Соломії Крушельницькій
  Теги: