5.ua

БК "Будівельник" тимчасово припиняэ участь у єврокубках

  Генеральний менеджер баскетбольного клубу "Будівельник" Гедімінас Навікаускас повідомив, що дев'ятиразовий чемпіон України не виступатиме цього року в єврокубках через нестабільну політичну ситуацію в Україні.


  Про це інформує офіційний сайт клубу.

  "На жаль, нинішня суспільно-політична ситуація в Україні змушує нас йти на неприємні кроки. Ми повинні повідомити нашим уболівальникам, що в сезоні 2014/2015 «Будівельник» не братиме участь у єврокубках", - заявив Навікаускас.

  Генеральний менеджер додав, що клуб відповідає всім вимогам Євроліги, і в команди є велике бажання виступати на євроарені.

  "Однак, після тривалих переговорів і консультацій з офісом ліги в Барселоні, ми спільно дійшли висновку, що до поліпшення суспільно-політичної ситуації в країні нам слід взяти тимчасову паузу. У сформованій в Україні обстановці це буде логічно і правильно, адже ми тримаємо в пам'яті хворобливий досвід минулої весни, коли нам не дозволяли грати вдома. І зараз нам ніхто не може дати гарантії, що наші потенційні суперники не будуть відмовлятися їхати в Україну, посилаючись на загрозу небезпеки", - повідомив Навікаускас.
  Попередній матеріал
  Кабмін спрощує порядок перепланування житлових приміщень
  Наступний матеріал
  Аргентина та Нігерія потрапили у плей-офф Мундіалю