5.ua

Аргентина та Нігерія потрапили у плей-офф Мундіалю

Збірні Аргентини і Нігерії вийшли в плей-офф чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу між збірними Нігерії та Аргентини суперники обмінялися забитими м'ячами на третій і четвертій хвилинах. Дубль у ворота Нігерії оформив нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі. Двічі відзначився і нападник збірної Нігерії Ахмед Муса. На 50-й хвилині захисник збірної Аргентини Маркос Рохо вивів свою команду вперед.

Результат поєдинку - 3:2 на користь аргентинської збірної.

Збірні Боснії і Герцеговини та Ірану залишають чемпіонат світу. Їх поєдинок завершився перемогою Боснії з рахунком 3:1.

Нападник збірної Ірану Реза Гучаннеджад став автором першого голу своєї команди на чемпіонаті світу. Іранський форвард відзначився на 82-ій хвилині матчу.

Також 25 чеврня ще визначаться лідери групи E: Франція зутрічається з Еквадором, а Швейцарія грає з Гондурасом.