Кадр із відео FIFA

Бельгія стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2014

Після перемоги збірної Бельгії над США із рахунком 2:1 стали відомі всі учасники 1/4 фіналу Чемпіонату світу з футболу.

Як і у кількох попередніх іграх плей-оффу, основний час не дозволив визначити переможця і гра перейшла в овертайм.

Якщо за перших 90 хвилин командам не вдалося забити жодного голу, то вже за 17 хвилин додаткового часу арбітр фіксував взяття воріт аж тричі.

На 93-й і 105-й хвилинах бельгійці зуміли двічі довести, що достойні грати у чвертьфіналі. А на 107-й хвилині забили й американці.

Нагадаємо, перед цим матчем прем‘єр-міністр Бельгії Еліо ді Рупо запропонував президентові США Бараку Обамі побитися об заклад, що збірна Бельгії обіграє США на чемпіонаті світу з футболу.

"Барак Обама, я готовий закластися на знамените бельгійське пиво, що наші "Червоні чорти" вийдуть у чвертьфінал", - написав він у своєму Twitter.

Поки невідомо, чи прийняв Обама парі.

Таким чином, визначилися вже всі пари другого етапу плей-офф.

4 липня о 19:00 зіграють два європейських гранди – Німеччина та Франція. О 23:00 почнеться південноамериканське протистояння між господаркою Мундіалю Бразилією та Колумбією.

5 липня о 19:00 Бельгія зіграє з Аргентиною, яка напередодні заледве обіграла Швейцарію. Лише на останній хвилині додаткового часу єдиним голом у грі відзначився аргентинець Анхель Ді Марія.

0 23:00 зійдуться Нідерланди та Коста-Ріка.