Арбітру матчу Ліги Європи розбили голову пляшкою

Арбітру матчу Ліги Європи просто під час матчу розбили голову пляшкою – відео

Бокового рефері було госпіталізовано в лікарню з тяжкою травмою голови

У австрійському Граці довелося призупинити матч Ліги Європи між місцевим клубом "Штурм" і кіпрським АЕК після того, як один з уболівальників кинув у голову боковому рефері скляною пляшкою з трибун.

Гра була перервана у другому таймі за рахунку 2:0 на користь кіпріотів, асистент рефері із Швеції Фредрік Клювер був доставлений в лікарню з тяжкою травмою голови. Головний суддя відправив команди до роздягалень приблизно на 40 хвилин, однак, порадившись із представником УЄФА, вирішив продовжити матч.

Уточнюється, що після гри фанат, який кинув пивну пляшку в лайнсмена, спробував сховатися і втекти, але співробітники місцевої поліції швидко знайшли його з допомогою відеозаписів і затримали.

До речі, поєдинок завершився перемогою клубу АЕК із тим самим рахунком 2:0. На другу зустріч команд 16-го серпня вже австрійський "Штурм" вирушить на Кіпр.