Життя Олімпійського містечка: неякісні забудови та Христос з олімпійськими кільцями

Якість споруд для спортсменів викликає серйозні занепокоєння

До початку Олімпіади у Бразилії залишилися лічені дні. Вже цієї п'ятниці на спортивній арені Маракана проведуть урочисту церемонію відкриття.

Однак із частиною олімпійських забудов є негаразди. Через шторм та вітер зламався та впав у воду стапель для водних видів спорту. Наразі майданчик терміново лагодять фахівці.

Підрядники пообіцяли полагодити платформу до початку змагань, однак інцидент спричинив нову хвилю запитань. Зокрема, чи безпечно користуватися бразильськими олімпійськими об'єктами.

Як відомо, раніше країні вже довелося виправдовуватися за неякісне будівництво. У квітні в Ріо-де-Жанейро обвалився велотрек вартістю у 12 мільйонів доларів. Тоді загинули дві людини.

Проблеми виникли і з водою в затоці Гуанабара, де відбудеться частина змагань. Рівень забруднення води значно перевищує норму, тож заразитися ризикують і спортсмени, і туристи.

"Майже 100 відсотків людей, які матимуть контакт із цією водою, будуть заражені. Чи захворіють вони згодом – залежить від рівня імунітету. Загроза зараження однакова і для дорослих атлетів, і для туристів. Вони сильно ризикують, контактуючи з такою забрудненою водою", – коментує вірусолог Фернандо Шпіклі.

Зауважимо, до Ріо-де-Жанейро вже прибули тисячі спортсменів з усіх куточків світу. Чотири дні, які залишилися до початку Олімпійських ігор, атлети проведуть в інтенсивних тренуваннях.

У повному складі готується до змагань й українська збірна. Над Олімпійським містечком урочисто підняли синьо-жовтий стяг, а от в італійському селищі Кастаньяро по-своєму готуються до олімпіади. Там на полі з'явилося масштабне зображення статуї Христа-Спасителя з Ріо, присвячене майбутнім Олімпійським іграм.

/
/
/

Як стало відомо, його за допомогою трактора створив місцевий фермер Даріо Гамбарін. Зображення має 180 метрів завдовжки. Це уп'ятеро більше, ніж справжній розмір статуї. У руках Христос тримає п'ять олімпійських кілець.

Попередній матеріал
"Новое время" запускає нову електронну версію журналу – російською і українською мовами
Наступний матеріал
Карпунцов повідомив, що може мотивувати Єфремова на співпрацю із слідством

Низка країн підтримали виключення Росії з Олімпіади в Ріо

Наші в Ріо: в Олімпійському селищі підняли український прапор

У Ріо напередодні Олімпіади обвалився стапель для водних видів спорту

У Ріо в Олімпійському селищі сталася пожежа - понад 100 спортсменів евакуйовані