Facebook / Федерація тенісу України

15-річна українська тенісистка виграла професіональний титул ITF у Гонконгу

Це третій професіональний титул ITF у кар'єрі Лопатецької

Талановита українська тенісистка Дарʼя Лопатецька стала переможницею турніру ITF у Гонконгу. У фінальному поєдинку 15-річна харків'янка у двох партіях обіграла Барбору Штефкову з Чехії - 6:4, 6:2, повідомляє "Укрінформ".

Відзначимо, що це третій професіональний титул ITF у кар'єрі Лопатецької в кар'єрі та перший в сезоні.

Як повідомляв 5.UA, Світоліна стала чемпіонкою Підсумкового турніру WTA. Українська спортсменка Еліна Світоліна виборола перемогу у фінальному матчі Підсумкового турніру WTA у Сінгапурі. У фіналі змагань тенісистка обіграла американку Слоан Стівенс із рахунком 3:6, 6:2, 6:2. Підсумковий турнір WTA є аналогом чемпіонату світу з тенісу. Змагання проводяться з 1972 року і проходять за участі восьми кращих спортсменок року. Вперше в історії українського тенісу – як жіночого, так і чоловічого – у фіналі Підсумкового турніру виступав і зрештою переміг представник України.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Тріумф Світоліної на турнірі у Римі: українка перемогла першу ракетку світу - ФОТО