Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

ЗСУ наблизилися до позицій окупантів в "ЛНР" на 300–400 м

  Бойовики "ЛНР" занепокоєні своїми невдачами в районі Бахмутської траси

  У штабі "2-го АК ЛНР" продовжують спроби розібратися в "невмотивованому відході і залишенні позицій поруч частинами і підрозділами" російсько-терористичних військ останнім часом. Про це повідомляє "Інформаційний спротив" (ІС).

  "Серйозну тривогу командування окупантів викликала втрата кількох ділянок оборони і спостережних пунктів на своїх позиціях у районі Калиново, Михайлівки, Бахмутської траси, де просування ЗСУ (у нейтральній смузі та в районах, що за Мінськими угодами повинні контролюватися ЗСУ), склало від 350 м до 1,5 км", – йдеться в повідомленні.

  Зазначено, що командування "2-го АК ЛНР" на проведеній нараді за участю командирів частин і підрозділів вимагає від підлеглих формувань "безумовного" утримання позицій, а також вжити заходів щодо відновлення контролю (принаймні вогневого) за втраченими позиціями. Також командування окупантів констатувало істотне скорочення ЗСУ дистанції ефективного ведення вогню, на окремих ділянках ЗСУ скоротили дистанцію 800 м–1 км до 300–400 м.

  "Також з боку "командирів" прозвучала пропозиція провести "оптимізацію" системи оборони в першій лінії з метою рівномірного розподілу сил і засобів, і виділення тактичних резервів для оперативного реагування на зміну ситуації", – додали в ІС.

  Зазначимо, 2 червня на сторінці 93-ї ОМБР та заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки з'явилась інформація про те, що бійці бригади просунулись вперед і взяли під контроль нові ділянки у "сірій зоні" в районі Бахмутської траси. Тоді повідомлялося, що просунення відбулося на відстань до 1,5 км.

  Тоді у Міноборони заперечили інформацію про зайняття бійцями АТО нових позицій у районі Бахмутської траси.

  Попередній матеріал
  У супроводі мінерів та спостерігачів: розпочався ремонт ЛЕП, що живлять ДФС
  Наступний матеріал
  Український круїзній лайнер замість Одеси попрямував до російського Ростова-на-Дону – ЗМІ
  Loading...

  Боги війни: У мережі з'явилося відео масштабних змагань артилеристів ЗСУ

  Військова романтика: снайпери розповіли про своїх "сестричок"

  Хуг: Дрони ОБСЄ зафіксували 11 установок систем залпового вогню в окупованому Новопавлівську

  Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено

  Ворог змінив тактику на фронті: цілять у житлові квартали - експерт

  Українська сторона СЦКК досягла домовленості про відновлення ДФС