киснева станція
киснева станція Метінвест

Життєво необхідний для пацієнтів: у Авдіївській лікарні будують кисневу станцію

  Читайте по-русски
  Зазначається, що Авдіївський коксохім багато років допомагає лікарні міста розвиватися і допомагає з ремонтом відділень

  На території Авдіївської центральної міськлікарні будують кисневу станцію. На реалізацію проекту спрямували 13 млн грн. Відомо, що будівництво відбувається за підтримки Фонду Ріната Ахметова й компанії "Метінвест". 

  У лікарні з'явиться повністю автоматизована система киснепостачання. За її допомогою можна забезпечити безперебійну доставку життєво необхідного газу до 81 точки в 6 відділеннях лікарні. Обслуговування станції зможе здійснювати один фахівець, а заправка киснем відбуватиметься на місці.

  "Вже в кінці жовтня лікарня зможе надавати якісну допомогу пацієнтам, які потребують кисневої терапії", – розповів генеральний директор АКХЗ Віталій Литовка.

  Фонд Ріната Ахметова і "Метінвест" вже не вперше допомагають лікарні в Авдіївці: раніше вони надали сучасний апарат ШВЛ, експрес–тести на COVID–19, респіратори для лікарів і захисні костюми. Крім того, ГО "Платформа спільних дій" за підтримки Авдіївського коксохіму (АКХЗ) придбала для медзакладу три кисневі концентратори.

  "У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 207 апаратів ШВЛ, понад 300 тисяч експрес–тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту та витратних матеріалів, 155 кисневих концентраторів. Всього допомогу Фонду отримали понад 500 медустанов по всій країні",– розповіла Ірина Блажан, головний директор програм Фонду, про внесок у боротьбу з COVID–19 й озвучила виділену на це суму – понад 450 млн грн.

  Зазначається, що Авдіївський коксохім багато років допомагає лікарні міста розвиватися і допомагає з ремонтом відділень.

  Попередній матеріал
  Газ у Європі різко подорожчав до рекордної суми: причини
  Наступний матеріал
  "РФ грубо порушує права людини у Криму": Джапарова в ООН зачитала спільну заяву 40 держав
  Теги:
  Loading...