прощання з підполковником ВМС Дмитром Щепцовим
прощання з підполковником ВМС Дмитром Щепцовим 5.ua

"Завжди поривався в бій": в Одесі прощаються з офіцером ВМС "із великої літери"

Як зазначають побратими, він ніколи не був "кабінетним офіцером" і завжди шукав можливості повернутися на передову

В Одесі в останню путь провели підполковника ВМС Дмитра Щепцова, який у 2014 році, під час анексії Криму, офіційно на плацу закликав побратимів залишитися вірними присязі. "Жодних автономій! Нам потім ще дітям в очі дивитися", – казав морпіх.

Чоловік не вагався ані хвилини та одразу, з родиною, поїхав на материк, після чого добровольцем воював на сході. Брав участь у найзапекліших боях під Дебальцевим та поблизу Донецького аеропорту. Останні дні він також був на передовій, де помер унаслідок ішемічного інсульту.

Працював Дмитро в спільному координаційному центрі припинення вогню. Як зазначають побратими, чоловік ніколи не був "кабінетним офіцером" – завжди поривався в бій разом із артилеристами. Підполковнику був лише 41 рік. Удома залишилися дружина, троє дітей та мати.

"Працював у найгарячіших точках: під час подій у Дебальцевому, біля Донецького аеропорту. Фактично перебував там, утримати в кабінеті було неможливо. Щойно повертався з відрядження, найперше дізнавався, де є вакансія, аби знов поїхати на схід. Офіцер "з великої літери", для якого пріоритет завжди була Україна", – пригадує полеглого начальник управління кораблебудування ВМС ЗСУ Василь Радчук.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

Попередній матеріал
"Жодна машина не зупинилась": чому СММ ОБСЄ ігнорує ворожий обстріл зі 152-мм артилерії
Наступний матеріал
Убивство Ноздровської: обвинуваченому продовжили термін ув'язнення