5 канал

"Захоплення міськради Полтави": як тренуються загони тероборони – відео

У Полтаві пройшли навчання територіальної оборони. За легендою, міськраду намагалися захопити агресивні молодики. А рота тероборони тренувалася протистояти терористам, зокрема відпрацьовувалися спільні дії з поліцією

У складі роти тероборони Полтави багато учасників АТО та інструкторів, які мають чималий досвід силового протистояння. Решта – молоді чоловіки, що навіть не служили в армії, але виявили бажання за необхідності стати на захист рідного міста.

"Наймолодшому – 21 рік, найстаршому – 58. Всі готові, всі у строю, всі рили окопи, всі виконували вправи. Ні один не здався", – переконує військовий комісар Полтавського об'єднаного військкомату Олександр Турченко.

  • Як відбувались навчання

На порозі Полтавської міськради четверо молодиків намагаються прорватися через кордон охорони. Та військові побачили, що це лише провокація, аби відволікти їх від нападу диверсантів з іншого боку. Тому вони швидко блокують входи і викликають підкріплення. За лічені хвилини на місце прибувають кілька нарядів поліції. На затриманих надягають кайданки, їх тримають під прицілом.

А от працівники міської ради навіть і не помічають, що у їхній будівлі бійці роти тероборони Полтави відпрацьовують на практиці те, чому їх кілька місяців вчили в теорії.

"Вивчалась схема приміщень, всі можливі підступи до нього з усіх боків. У нас на кожному боці виставлені і патрулі і секрети. Особовий склад веде нагляд за підходами до Полтавської міської ради", – розповідає заступник військового комісара Полтави Олександр Логвиненко.

Подивитися на тренування зібралися десятки перехожих. "Спочатку на серці неспокійно робиться, бо така ситуація у нас в Україні. А з іншого боку, це дуже добре, що у нас є захисники. І мені буде спокійніше", – каже полтавчанка.

То як реагували місцеві на такі навчання та як проходив вишкіл посеред міста – дивіться у сюжеті:

Роту охорони Полтави створили рік тому, щоб у разі загрози могла першою стати на захист стратегічних об'єктів у Полтаві. 

Інна Безугла, Євген Чорний, Полтава, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Марш-кидок та курс виживання: на воді та в лісі гартуються українські бійці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Повернення з окупації: ексклюзивні інтерв'ю ув'язнених, яких вивезли з тюрем ОРДЛО
Наступний матеріал
Івана Купала у Пирогові: що робили кияни у музеї під відкритим небом
Loading...