Кривош і адвокат
Кривош і адвокат 5 канал

Захоплення автобуса: у чому зізнався луцький нападник у суді та чому не подав апеляцію

Читайте по-русски
Навіть із зали суду Максим Кривош закликає переглянути фільм "Земляни"

Максим Кривош у кайданках заходить до зали суду в супроводі представників СБУ. З представниками ЗМІ спілкується охоче і готовий відповідати мало не на всі запитання.

Навіть із зали суду Максим Кривош закликає переглянути фільм "Земляни". А свій вчинок із захопленням автобуса та утримуванням заручників пояснює намаганням вплинути на керівництво держави.

"Держава і система. І вона розуміє лише силу", – заявив Кривош. 

До Феміди підозрюваний не такий прихильний, як до журналістів. Вставати перед суддями відмовляється. Прокурори просять для нього тримання під вартою, без права внесення застави.

Слідчі пояснюють: підозрюваний може втекти, погрожувати свідкам і врешті вчинити інше кримінальне правопорушення.

Після нетривалого перебування в нарадчій кімнаті представники Феміди очікувано для всіх присутніх – задовольняють клопотання прокурорів.

Порадившись зі своїм захисником, Максим Кривош вирішує не подавати на апеляцію. Державний адвокат затриманого із підозрою погоджується частково.

"Підозра передчасна і те все, що вони говорять, треба ще довести. Якби він хотів це зробити, в нього було маса можливостей знищити правоохоронців, які ходили там без жовтих жилетів. Однак такої мети в нього не було", – переконує адвокат підозрюваного Сергій Тиможинський. 

"Я стріляв спеціально над головами, тому що 9-10 годин ніхто не виконував мої вимоги. На наступний день вони могли написати, що ми це зробили, щоб урятувати людей. І видалити відео. Але ніхто не порухав пальцем. За цей час. От тільки Зеленський подзвонив і ми поговорили", – каже Кривош.

Слідство у справі луцького терориста триватиме щонайменше два місяці. Цей час Максим Кривош перебуватиме в Луцькому СІЗО.

Марта Шикула, Євген Радіон, Луцьк, "5 канал"

Попередній матеріал
Покинув авто із заручником і втік: поліція прочісує лісосмугу і шукає полтавського зловмисника
Наступний матеріал
"Мильна опера": події в Луцьку зрежисовані командою Зеленського – Омелян
Loading...