Медичний кисень
Медичний кисень 5.ua

За час пандемії підприємства "Метінвесту" передали понад 2 тисячі тонн кисню медикам

  Читайте по-русски
  Загалом за минулий рік "Метінвест" направив на боротьбу з коронавірусом майже 6 мільйонів доларів

  З початку року до медичних установ Маріуполя металурги вже доставили 587 тонн рідкого та 156 тисяч кубометрів газоподібного кисню. У Маріупольській лікарні № 9, переобладнаній під коронавірусний шпиталь, розповідають: кисень, вироблений на металургійному комбінаті імені Ілліча, допомагає рятувати життя та боротися з наслідками небезпечної інфекції.

  "Майже рік тому, трішки більше компанія "Метінвест" встановила нам кисневе обладнання, зокрема й кисневу кріобочку на 5 тонн. І з того часу у нас проблем із киснем немає. У нас по лікувальному закладу розведено 202 точки централізованої подачі кисню. Щодня ми поповнюємо запаси кисню в кріобочці, та витрати кисню зараз від 2,7 до 3 тонн на добу", – розповів директор Маріупольської лікарні № 9 Олександр Железняк.

  Уже другий рік поспіль "Метінвест" постачає кисень у лікарні різних регіонів України. Підприємства Групи безоплатно передали понад 2 тисячі тонн рідкого і майже 409 тисяч тонн газоподібного кисню медикам Запоріжжя, Маріуполя, Києва, Харкова, Дніпропетровської, Житомирської та Хмельницької областей.

  Крім того, від початку пандемії група "Метінвест" облаштувала у медустановах Маріуполя кисневу інфраструктуру та майже 700 лікарняних ліжок із прямою подачею медичного кисню. Такі ж проєкти реалізовані в інфекційних лікарнях Запоріжжя, Авдіївки та Покровська.

  Загалом за минулий рік "Метінвест" направив на боротьбу з коронавірусом майже 6 мільйонів доларів.

  Попередній матеріал
  Бізнес допомагає у боротьбі із пандемією: ще 2 лікарні отримають 300 тонн кисню
  Наступний матеріал
  Рейтинг Зеленського та партії "Слуга народу" продовжує падати – соцопитування
  Теги:
  Loading...