Могила цадика Нахмана
Могила цадика Нахмана ua-reporter

З України депортують хасидів, які влаштували погром на могилі цадика Нахмана в Умані

Читайте по-русски
Українці – гостинний народ, але вони не потерплять хамства і насильства, зазначив заступник міністра внутрішніх справ

Громадян Ізраїлю, які вчинили погром огорожі на могилі цадика Нахмана в Умані, видворять з території України. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Учора в місті Умані група молодих паломників, громадян Ізраїлю влаштувала дебош на могилі цадика Нахмана, розгромивши огорожі, призначені для упорядкованого проходу до святині. Національною поліцією і Міграційною службою прийнято рішення про видворення з України двох найбільш агресивних громадян Ізраїлю, організаторів безпорядків", – написав Геращенко.

Також він зазначив, що всі інші іноземні громадяни, які вчинятимуть подібні до цих хуліганські дії, теж будуть депортовані з України.

"Шановні паломники, пам'ятайте: ви гості в Україні. Українці – гостинний народ, але ми не потерпимо з Вашого боку хамства і насильства", – наголосив заступник міністра внутрішніх справ.

Раніше в соцмережі Facebook з'явилося відео, де на могильному комплексі кілька чоловіків, розлютившись через карантинні огорожі, ламають їхні металеві конструкції.

Попередній матеріал
Євросоюз продовжив санкції проти Росії
Наступний матеріал
В 90-х здали ядерну зброю і Чорноморський флот, а тепер здають Україну – Геращенко вимагає негайного звільнення представників ТКГ
Loading...