Дитсадок у прифронтовому Гранітному
Дитсадок у прифронтовому Гранітному 5 канал

З прогулянки – у бомбосховище: як працює єдиний дитсадок у прифронтовому Гранітному

Просто під час приїзду знімальної групи "5 каналу" – раптом опівдні з ворожого боку почали стріляти

Дитячі заклади прифронтових районів отримали найнеобхідніші речі для тих, хто в разі потреби буде переховуватися в бомбосховищах. Потурбувався про малюків Червоний Хрест. Як працює дитячий садок у прифронтовому Гранітному – далі.

Прогулянка на майданчику єдиного дитячого садка у прифронтовому Гранітному може припинитися будь-якої миті, адже він розташований поблизу лінії розмежування. Так трапилося і під час приїзду туди знімальної групи "5 каналу" – раптом опівдні з ворожого боку почали стріляти.

"Десь ми чуємо стрілянину, тому нам потрібно швиденько-швиденько піти в приміщення безпечне, і відвести дітей", – пояснює вихователька Наталя Афендулова. Бомбосховище розташоване метрів зо 300 від дитсадка, тож діти у коридорі чекають, доки припиниться стрілянина.

Дитсадок у прифронтовому Гранітному
Дитсадок у прифронтовому Гранітному5 канал

Щоб у холодну пору року у бомбосховищі створити нормальні умови, представники міжнародного комітету Червоного Хреста привезли вихованцям теплі ковдри, м'які килимки для підлоги, вогнегасники і енергозберігаючі лампи.

За програмою "Безпечні школи" необхідні речі отримують усі дитячі заклади, розташовані у прифронтових населених пунктах.

"Ми менше будемо платити за електроенергію. І зможемо ці кошти спрямувати на інші статті. Наприклад, придбання посуду або ще чогось", – радіє завідувачка дитячим садком Марина Чорман.

Допомогу від Червоного Хреста отримують близько 200 дитячих закладів, розташованих у прифронтових населених пунктах.

Олена Уланова, Олег Коріний, "5 канал"

Певно найхоробріші першачки: День знань у прифронтовій Авдіївці – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Садовий про заяву Тимошенко: Люди хочуть змін, а не повернення старих схем
Наступний матеріал
У Тернополі вояків-артилеристів привітали нагородами: деяким – передали в зону ООС
Loading...