Авдіївський коксохімічний завод
Авдіївський коксохімічний завод Facebook / Муса Магомедов

Як відновлюється робота Авдіївського коксохіму, що знаходиться майже на лінії фронту – директор підприємства

  Читайте по-русски
  За словами Литовки, кожна четверта сім'я в Авдіївці пов'язана з роботою на коксохімі

  До складу української компанії "Метінвест", якій виповнюється 15 років, входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також торговельна мережа у всьому світі, а Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) є найбільшим у Європі, сказано в матеріалі ресурсу avdeevka.city.

  Як повідомляється, "Метінвест" інвестує в модернізацію АКХЗ і благоустрій його території, а також реалізує соціально важливі для міста проєкти. Гендиректор Авдіївського коксохіму Віталій Литовка розповів, що вдається зробити для розвитку підприємства – і міста, яке фактично розташоване на лінії фронту.

  Від стабільної роботи підприємства залежить життя і розвиток Авдіївки, металургійні підприємства Маріуполя і Запоріжжя, економіка країни, каже він. А російська агресія наклала серйозний відбиток на роботу АКХЗ, сказав Литовка.

  "Серйозно постраждав пічний фонд, адже через перебої з електропостачанням падала температура в коксових печах. В результаті вогнетривка кладка камер коксування зруйнувалася, і це позначилося на роботі основних цехів. Тому одне з важливих напрямків нашої інвестиційної програми – відновлення коксових печей. Ми плануємо до 2027 року оновити весь пічний фонд. У минулому році ввели в експлуатацію 71 камеру коксування. Ми використовуємо провідні світові практики для відновлення потужностей", – пояснив він.

  І додав, що цьогоріч інвестиції "Метінвесту" в поточні та капремонти, модернізацію виробничих потужностей, охорону праці, соціальну сферу складають майже 1,8 млрд грн.

  "Ми вже придбали новий електровоз, очікується поставка машини для знімання дверей у коксовий цех № 2. Також чекаємо на поставку і пуск у роботу коксовиштовхувальної машини в КЦ № 3. Ремонтуємо два котла. У нас є ціла програма з підвищення вироблення власної електроенергії. Крім усього іншого, будуємо нову сучасну градірню для ТЕЦ і для цеху водопостачання", – розповів директор підприємства.

  За словами Литовки, на розвиток соціальної сфери заводу заплановано понад 38 млн грн. Близько 20 млн грн має піти на ремонти санпобуткорпусів на фенольно-нафталіновому виробництві АКХЗ.

  Відновлення і вдосконалення стабільної роботи АКХЗ – важлива задача, адже, за словами директора підприємства, кожна четверта сім'я в Авдіївці пов'язана з роботою на коксохімі.

  "Крок за кроком ми відновлюємо стабільне функціонування нашого підприємства", – наголосив він.

  Попередній матеріал
  США продовжили на рік санкції проти Білорусі
  Наступний матеріал
  "Наші футболісти його не обирали": скандальний плейлист збірної України на Євро-2020 замінять – УАФ
  Теги:
  Loading...