У Маріуполі активно ремонтують пірс
У Маріуполі активно ремонтують пірс Метінвест

Як "Метінвест" фінансами, матеріалами та фахівцями допомагає відновити маріупольський пірс

  Читайте по-русски
  Міський голова Маріуполя і генеральний директор компанії проінспектували хід робіт

  У Маріуполі в активну фазу перейшло оновлення правої частини пірсу на центральному пляжі. Значному прискоренню робіт сприяла інвестиція в проєкт понад 13 млн грн від групи компаній "Метінвест", передає УНІАН.

  Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко разом з генеральним директором групи Юрієм Риженковим проінспектували хід робіт.

  "Друга частина віддзеркалить першу – тут теж зміцнюють основу, покладуть терасну дошку, змонтують перила. На початку пірсу облаштують зону для відпочинку – плитку, вуличні меблі та альтанки. Дизайн цієї частини пірсу буде відповідати вже відремонтованій, разом вони складуть єдиний ансамбль. У нашому місті з'явиться ще одне прекрасне місце, де зможуть відпочивати маріупольці", – розповів керівник міста.

  Компанія допомагає муніципалітету не тільки фінансово. Поставку необхідних будматеріалів для відновлення міського пірсу забезпечив меткомбінат імені Ілліча, а фахівці "Метінвест-Промсервісу" проводять роботи в основі пірсу.

  "Для цього металурги виготовили і вже доставили 46,5 т гарячо- і холоднокатаних листів, попередня порізка яких в розмір проведена в цеху підготовки ремонтів нашого підприємства. Бетонні роботи на основі правого боку пірсу виконані на 100%, залито близько 350 куб. м розчину. Усе йде чітко за графіком", – зазначив в. о. генерального директора "Метінвест-Промсервісу" Андрій Жук.

  Коментуючи інвестиції в інфраструктуру міста, гендиректор "Метінвесту" підкреслив, що компанія є і буде партнером Маріупольської громади.

  "Разом з муніципалітетом ми боремося за молодь, за дітей. Молодь обирає місто для життя, насамперед, за умови якісної освіти, розвиненої інфраструктури, цікавих місць відпочинку, наявності доступного житла. Саме тому група "Метінвест" продовжує інвестувати в соціальну сферу. Щоб у місті була вища освіта європейського рівня, ми будуємо "Метінвест Політехніку". Щоб з'явилося доступне житло – допомагаємо зводити перший в Україні будинок зі сталі. Щоб були комфортні зони відпочинку для людей різного віку і уподобань – виступаємо партнером у благоустрої паркових зон і набережної", – акцентував Юрій Риженков

  Фахівці "Метінвест-Промсервісу" продовжують обшивати гарячекатаними листами підстави пірсу. Вже почалося відновлення підпірної стінки з боку зони відпочинку – виварюють каркас, встановлюють опалубку і бетонують стінку. Після реконструкції підстави пірсу – буде встановлено нову огорожу з LED-світильниками і лавочки.

  Попередній матеріал
  Українська влада знала деталі угоди щодо "Північного потоку-2" – Держдеп
  Наступний матеріал
  Пограбувала банк у Києві, але не змогла втекти: підозрюваній обрали запобіжний захід
  Теги:
  Loading...