Звіт щодо вибухів у Ічні
Звіт щодо вибухів у Ічні 5 канал

Як коментує вибухи на складах місцева влада та прем'єр-міністр – включення з-під Ічні

Місцеві жителі повідомляють, що, начебто, – дорогу до самого міста вже відкрили

Осередки пожежі на військовому арсеналі неподалік Ічні – локалізовані. Про це повідомляє Міністерство оборони України. Інформація актуальна станом на 14-ту годину. Інтенсивність вибухів продовжує зменшуватися, нині лунають лише поодинокі вибухи. Над територією складів спостерігається задимленість. На місці надзвичайної події працює оперативна група, яку очолює начальник Генерального штабу Віктор Муженко та заступник міністра оборони Ігор Павловський. У селі Парафіївка на Чернігівщині, де розташований штаб із ліквідації вибухів на артскладах, перебуває і кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар – останні новини від нього.

Станом на 16-ту – вже понад 40 хвилин взагалі не чутно вибухів зі сторони військового складу. До Парафіївки приїхало багато військової техніки, серед якої й машини піротехніків. Після наради з керівництвом вони вирушають на місце надзвичайної ситуації.

На центральній вулиці села журналісти поспілкувалися із місцевими. Дехто дуже незадоволений тим, як спрацювала місцева влада.

"Ніхто не евакуював. О 4-й годині пішли пішки. В нас машини немає, тому пішки. З Ічні. Добре, що люди попутками підвезли. Просто зупинялися і підвозили людей, в кого вільні місця були. Добрі люди були. З собою теплі речі взяли, телефон і зарядку", – зазначив мешканець Ічні Леонід Кривенко.

Втім, за словами журналіста, деякі з людей із речами, попри поодинокі вибухи, вже повертаються в Ічню. Місцеві жителі повідомляють, що, начебто, дорогу до міста вже відкрили.

БТРи, боєприпаси на землі та дерева у вогні: перші фото з околиць Ічні – ФОТО

Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/

Керівник департаменту цивільного захисту населення Чернігівської ОДА Сергій Болдирєв уточнив, що жертв і потерпілих немає, як серед звичайних мешканців, так і серед рятувальників та військовослужбовців .

"Зрозуміло, що відбувається руйнування будинків. Особливо в населених пунктах, які поблизу. Це військове містечко Дружба і Августівка. Ми маємо інформацію, що там є загоряння і руйнування будівель. Декілька уламків або засобів ураження досягли і самого міста Ічня зранку. Було чотири випадки загоряння, але вони ліквідовані ДСНС", – відзвітував він.

На надзвичайну ситуацію також відреагувало керівництво держави. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив: "Повернутися можливо буде тоді, коли ми всі будемо впевнені, що людям нічого не загрожує. Але найголовніше – це безпека і здоров'я людей та дітей... Все зроблено, щоб швидко повернутися, провести роботу з протимінного дослідження, щоб не було ніяких уражень, піротехніки попрацюють… Я вважаю, що це жахливо. У нас… ми вже бачимо певну системність з точки зору вибухів на військових складах. Я вважаю, що це величезна проблема, з якою треба серйозно розібратися".

Попередній матеріал
Гончаренко пояснив, чому виступав у ПАРЄ в гумових рукавицях
Наступний матеріал
Вибухи на арсеналі під Ічнею: "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Loading...

СБУ розслідує кілька версій вибухів на арсеналі в Ічні

Порошенко скликав силовиків для оперативної доповіді про вибухи на арсеналі в Ічні

У військовому складі на Чернігівщині стався вибух: на місце прибуло керівництво Генштабу

Пожежа у 5 будівлях та проблеми з організацією харчування: на якому етапі евакуація людей в Ічні

Вибухи в Ічні: "Укрзалізниця" перекрила рух поїздів на трьох переїздах

Вибухи на військових складах у Калинівці: Луценко розповів, скількох осіб покарають