ДСНС, перевірка
ДСНС, перевірка 5 канал

Вже є перші штрафи: на Одещині розпочалися перевірки будинків для літніх людей

Читайте по-русски
Перший штраф рятувальники наклали через наявність щільних ґрат на вікнах

В Одесі рятувальники почали перевіряти заклади для літніх людей. Рейди проводять через доручення прем'єр-міністра після пожежі на Харківщині, коли у вогні загинули 15-ро людей. Інспектори вивчають документацію та самостійно оглядають приміщення. Разом із ними перевіряла і журналістка "5 каналу" Ольга Дунська.

У комунальному закладі рятувальники перевіряли наявність та актуальність вогнегасників, чи вчасно вони були заправлені, чи не зачинені виходи з будівлі, перевіряли, з яких матеріалів зроблені стіни та чи працюють пожежна сигналізація й система сповіщення.

Загалом рятувальники залишилися більш-менш задоволені. Істотним недоліком було те, що на вікнах були грати. Вони були не у всіх приміщеннях, лише у їдальні, вітальні і медпункті.

За словами рятувальників, навіть в адміністративних приміщеннях грати можуть бути лише ті, які можна відчинити. На основі перевірки рятувальники виписали припис на усунення всіх недоліків, дали час керівництву закладу та виписали штраф за наявність щільних ґрат.

"Максимальний штраф на даний термін, на даний час, який ми маємо, не перевищує 102 гривні, але в законодавстві на розгляді законопроєкт щодо підвищення заходів адміністративного впливу", – розповів інспектор Київського райвідділу ДСНС в Одеській області Олександр Альшаков.

Загалом у закладі перебуває три десятки літніх людей.

"Я не згодна, що в медкабінеті треба знімати решітку. Це місце в нашому медичному закладі, де зберігаються медикаменти і це приваблює деяких особистостей, будемо говорити, з якими борються правоохоронні органи", – каже директорка Геріатричного будинку милосердя імені святого цілителя Пантелеймона Тетяна Терещенко.

Як повідомили рятувальники, до 20 квітня вони мають перевірити вже пів сотні закладів, де перебувають літні люди.

Нагадаємо, після пожежі в харківському приватному будинку для літніх людей в Україні перевірять інші пансіонати на наявність у них протипожежної безпеки. Відповідне доручення обласним адміністраціям дав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання уряду. Ті повинні сформувати комісії з рятувальників та поліцейських.

Попередній матеріал
Московський суд відправив Навального у в'язницю на роки
Наступний матеріал
Провалилися під лід: на Донеччині надзвичайники дев'ять годин рятували собак
Loading...

КСУ фактично заблокував роботу: через скандальне рішення суду НАЗК припинило перевірки в низці компаній

Перевірка в гуртожитках Києва: більш як половина не дотримується карантинного режиму

Мовний омбудсман перевірить, як російськомовні школи перейшли на українську

МОН пропонує проводити позапланові перевірки садочків, шкіл та вишів

Небезпечний вантаж під Одесою: як зберігають тисячі тонн аміачної селітри в порту "Південний"

Згідно з нормами: Денис Шмигаль про зберігання селітри в портах України