Розмінування території в Ічні
Розмінування території в Ічні Міноборони

Вибухи під Ічнею: яку площу вже розчистили та де ще не підключили газ

На місці надзвичайної події продовжує працювати спеціальний пожежний потяг та трикілометрова лінія для подачі води до технічної території

Близько 70 гектарів місцевості розчистили поблизу 6-го арсеналу неподалік Ічні на Чернігівщині, де детонували боєприпаси. Про це звітують у прес-службі Міністерства оборони.

За даними відомства, інтенсивність вибухів на технічній території арсеналу зменшилася у порівнянні з минулою добою – нині один-два вибухи на годину.

На місці надзвичайної події продовжує працювати спеціальний пожежний потяг та трикілометрова лінія для подачі води до технічної території. Водночас, за минулу добу, авіація рятувальників здійснила 21 скид води. Зокрема, 11 із них поза технічною територією арсеналу.

Продовжують працювати на місці події сапери. Вони уже перевірили та очистили від вибухонебезпечних предметів 39 населених пунктів. І досі через станцію Ічня не курсують потяги. Автомобілі рухаються в об'їзд зони надзвичайної ситуації. Закритим залишається повітряний простір у радіусі 30 кілометрів. Без газу досі більше трьох тисяч абонентів у 4 населених пунктах.

Залишаються відключеними від газопостачання 3015 абонентів у чотирьох населених пунктах – місто Ічня, села Гмирянка, Гужівка, Максимівка. Протягом доби повністю відновлено газопостачання чотирьох населених пунктів – в селах Іржавець, Крупичполе, Рожнівка, Бурімка.

Микола Топтун, головний конструктор ASC-3, про ситуацію в регіоні каже: "Завдання полягає в тому, що відзняти 100 квадратних кілометрів площі. Це ми можемо зробити за один виліт, тривалістю близько двох годин. Ми допомагаємо ЗСУ, проводимо аерофотозйомку місця надзвичайних подій поблизу населеного пункту Ічня".

Як інформував 5.UA,  вибухи на складах з боєприпасами поблизу міста Ічня почалися близько 4 ранку вівторка, 9 жовтня. Інформації про потерпілих немає. Евакуювали понад 12 тис. осіб. Нагадаємо, уряд виділить 100 мільйонів постраждалим від вибухів під Ічнею. У ГПУ тим часом головною версією вибухів назвали диверсію. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

БТРи, боєприпаси на землі та дерева у вогні: перші фото з околиць Ічні – ФОТО

Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Околиці Ічні
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/
Вибухи в Ічні: евакуація та патрулювання
/

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: ворог з мінометів бив по позиціях ЗСУ, четверо українських армійців зазнали поранень
Наступний матеріал
У середмісті Києва потрощили офіс Медведчука – фото, відео

Детонація боєприпасів в Ічні припинилася – ДСНС

У Міноборони показали техніку, яка розміновує територію поблизу Ічні – ФОТО

Снаряд від "Граду" влетів у дах: місцеві показали, якої шкоди господарству завдали вибухи в Ічні

Керівника військових складів в Ічні звільнили ще у серпні – Луценко

Уряд виділить 100 мільйонів постраждалим від вибухів під Ічнею – Гройсман

Журналісти дроном зняли на відео епіцентр вибухів на арсеналі в Ічні