Сергій Місюра / Facebook

Вибухи на Вінниччині: перетворені на евакопункти школи відновлюють навчання

Станом на 17:00 год 27 вересня у ЗШ № 6 перебувала мінімальна кількість евакуйованих, що дає змогу поновити навчання з 28 вересня у школах №№ 5, 6, 29 та 31

Сьогодні частина населення Калинівки та прилеглих сіл була евакуйована до Вінниці. Людей розмістили у загальноосвітньому навчальному закладі № 6. Школи №№5, 29 та 31 перебували у резерві для розгортання пунктів прийому евакуйованого населення. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міскради.

Зазначено, що станом на 17:00 год 27 вересня у ЗШ № 6 перебувала мінімальна кількість евакуйованих. Це дає змогу поновити навчання з 28 вересня у школах №№ 5, 6, 29 та 31.

Таке рішення було прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомляв 5.UA, в місті Калинівка, що на Вінниччині, на складах озброєння та боєприпасів Міністерства оборони України виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Внаслідок розриву боєприпасів щонайменше двоє цивільних постраждали – були травмовані дві жінки. За останньою інформацією від ДСНС, з Калинівського району евакуйовані 28 300 осіб.

Пожежа на найбільшому складі боєприпасів ЗСУ під Вінницею: фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Уряд Трампа хоче запровадити найнижчу в історії межу для прийому біженців
Наступний матеріал
ОБСЄ: інтенсивність бойових дій у зоні АТО за тиждень зросла на 25%
Loading...