Вибори
Вибори volyninfo.com

Вибори в ОТГ на Дніпропетровщині: як у "день тиші" виборцям лампочки роздавали

По округу почали працювати агітатори на 20 машинах

У п'ятницю, 22 грудня 2017 року, на території Девладівського ОТГ – це Софіївський район Дніпропетровської області – почалася активна роздача лампочок виборцям, по дві у кожне домогосподарство. По округу почали працювати агітатори на 20 машинах з реєстрацією в іншій області. Про таке 5.UA розповіла кандидат у голови ОТГ від БПП "Солідарність" Олена Неліпа.

 

За її словами, пізніше в цей же день почали розповсюджувати газету, яка по дизайну повторює місцеву комунальну газету "Софійські вісті". Імовірно, підготовкою газети і її поширенням, за словами Неліпи, займаються люди від "Батьківщини" – від кандидатки Дарина Федорченко.

Неліпа розповіла: "Ця газета просто на першій шпальті містить "чорний матеріал" на мене із закликом за мене не голосувати. Причому стаття містить абсолютно неправдиву інформацію. А згодом люди почали розповідати, що по хатах у трьох територіальних громадах, а це 24 населені пункти, ходять агітатори і агітують голосувати за Дарину Федорченко". 

Головна небезпека, каже Неліпа, що завтра почнуться масові підвози і підкупи виборців. Такі схеми вже працювали на останніх виборах в інших ОТГ Дніпропетровської області: "Незважаючи на "день тиші", сьогодні агітатори від Федорченко продовжують вести агітацію, роздають листівки й газети. Крім того, пропонують завтра довозити людей до виборчих дільниць на автобусах і прямо пропонують гроші за те, щоб голосували за Федорченко, – по 200 гривень за голос". Кандидат від БПП каже, що якщо в родині – двоє людей, то для них 400 гривень – це доволі великі гроші". 

Відомо, що станом на зараз головний редактор газети "Софійські вісті" Віра Ковальова написала заяву в поліцію щодо використання її імені та назви газети. Частина тиражу вилучили помічники Олени Неліпи. 

Як повідомляв 5.UA, у листопаді на виборах до міських ОТГ лідером став "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Попередній матеріал
У неділю в Україну прийде потепління з мокрим снігом та сильним вітром – синоптик
Наступний матеріал
На російському кордоні 157 пунктів пропуску обладнали біометричним контролем
Loading...
Вибори в ОТГ: 2 кримінальні справи, 46 порушень - поліція

Вибори в ОТГ: 2 кримінальні справи, 46 порушень - поліція

Вибори до міських ОТГ: лідером став "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Вибори до міських ОТГ: лідером став "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Вибори в ОТГ: підсумки спостережень громадянської мережі ОПОРА – трансляцію завершено

Вибори в ОТГ: підсумки спостережень громадянської мережі ОПОРА – трансляцію завершено