Інсталяція Луганського аеропорту
Інсталяція Луганського аеропорту 5 канал

Впізнають свої позиції: львівські школярі подарували десантникам мінікопію Луганського аеропорту

Читайте по-русски
Інсталяцію ліцеїсти робили з підручних засобів: дроту, картону, пінопласту, вати, паперу та дерева

Мінікопію Луганського аеропорту подарували львівські школярі військовим 80-ї десантно-штурмової бригади, які боронили летовище від російського агресора у 2014 році. Інсталяцію діти виготовили власноруч із підручних матеріалів. Щоб копія була якомога точнішою, діти радилися з армійцями, які там воювали. Що з того вийшло – далі.

Мінікопія руїн Луганського міжнародного аеропорту, який протягом 146 днів улітку 2014-го боронили від російського агресора українські захисники. Інсталяцію виготовили діти – учні львівського ліцею. Тут є позиції армійців, місце для снайпера, кімната з полоненими та бункери.

Над інсталяцією 10 ліцеїстів працювали впродовж трьох тижнів. Конструкцію робили з підручних засобів: дроту, картону, пінопласту, вати, паперу та дерева. Фігурки військових – із пластиліну. Школярі зізнаються: у процесі роботи думки про війну та наших захисників їх не полишали.

Розглядають роботу десантники 80-ї бригади. Ті, хто 5 років тому відбивав летовище від терористів. Володимир Любавін – командир підрозділу. Каже, схожість справді є, та навіть може показати місце, де сам вистежував найманців.

Інсталяцію луганського аеропорту, яку учні подарували армійцям, зберігатимуть у військовій частині 80-ї десантно-штурмової бригади.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
"Хайп на забороні ЦВК": політолог припустив, якою буде роль Саакашвілі у виборчій гонці
Наступний матеріал
Автівку розірвало на частини: у Києві сталася смертельна ДТП – відео
Loading...