ООС
ООС 5 канал

"Возять боєприпаси "швидкими": до яких хитрощів вдаються росіяни на маріупольському напрямку

Читайте по-русски
У відповідь на ворожі хитрощі армійці вже розробили власну тактику ведення бою

Боєприпаси на позиції окупантів доправляють карети швидкої допомоги. До таких хитрощів вдаються російські найманці, щоби завдати удар по захисниках маріупольського напрямку. Постачання боєприпасів терористи намагаються замаскувати під евакуацію поранених. Крім того, у медичних автомобілях ховається бойова обслуга ворожих гранатометників і кулеметників. Про тактику ворога – далі.

Ворожа тактика на цій ділянці маріупольського напрямку значно змінилася, кажуть армійці. Щоразу перед початком роботи безпілотників ОБСЄ окупанти вдаються до обстрілів. На пору доби уваги не звертають. Вогонь відкривають як вдень, так і вночі.

Тільки-но в небі з'являється безпілотник ОБСЄ, ворожа активність вщухає, а російські найманці – ховаються.

Армійці розповідають: на позиціях окупантів з'явилася бойова обслуга досвідчених гранатометників та кулеметників. Щоб доправити найманців до окопів, бойовики вдаються до хитрощів.

Задля підвезення бойових розрахунків на свої позиції окупанти використовують карети швидкої медичної допомоги. Адже впевнені – по автівках із червоним хрестом українські бійці вогонь відкривати не будуть.

"На їхні позиції прибуває карета швидкої допомоги, нібито для евакуації поранених, підвозять оці розрахунки високопрофесійних навчених військових. З прибуттям яких різко змінюється картина бою, збільшується щільність ведення вогню, збільшується його точність і прицільність", – звітує "Штурвал".

У відповідь на ворожі хитрощі армійці вже розробили власну тактику ведення бою і визначилися, як дати ворогу гідну відсіч.

Олена Уланова, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Філарет підхоплює тези, які йому нашіптують на вухо – релігієзнавець
Наступний матеріал
"Вони зруйнували плани Путіна": дні народження загиблих бійців відзначили у Львові
Loading...