5 канал

"Вони загинули за нас": як у Кропивницькому депутатам нагадують про полеглих в АТО

Поруч із входом до сесійної зали встановили більше 180 чорно-білих світлин загиблих учасників АТО з усієї Кіровоградщини

У міській раді Кропивницького встановили стенд пам’яті загиблих воїнів АТО. Ініціаторами виступили демобілізовані військові та ветеранські організації міста, а кошти надали небайдужі містяни. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, стенд розмістили поруч із входом до сесійної зали. В інсталяції 182 чорно-білі світлини загиблих учасників АТО з усієї Кіровоградщини і фото самих гарячих точок. Це і Донецький аеропорт, і Дебальцеве, і Савур Могила, й Іловайськ.

Таким чином, військові хочуть не лише вшанувати пам'ять бійців, а й нагадати міським депутатам про відповідальність за рішення, які вони ухвалюють.

"Є хлопці, є люди, які приймають такі ж рішення на благо держави. Навіть ціною свого життя. Тому коли депутати йдуть на сесію, вони повинні пам’ятати, що їхні рішення – це ціна життя людей. Всі хлопці поклали своє життя заради Кіровоградської області і міста Кропивницький, заради людей, які проживають тут", - каже співініціатор ідеї Сергій Кваша. 

Пам'яті полеглих: у міськраді Кропивницького чорно-білі світлини нагадують про бійців АТО - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Локальний транспортний колапс": кияни нарешті розблокували Харківське шосе
Наступний матеріал
Стрілянина з АТОвцями у Дніпрі: підозрюваний заявив, що розуміє лише іврит
Loading...