Олег Бех
Олег Бех Facebook / МВС України

Відставки у Нацполіції: звільняється начальник ГУНП Одеської області

Читайте по-русски
Вже є інформація про наступного керівника обласної поліції

Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех вирішив піти у відставку. Цю посаду він займав від 2019 року.

Про своє звільнення правоохоронець оголосив у ефірі місцевого "7 каналу".

Зі слів Беха, він уже написав рапорт про відставку. Останнім робочим днем на займаній посаді буде 26 серпня. Рішенню звільнитися передувала усна розмова із очільником Нацполіції Ігорем Клименком.

"Можу підтвердити рішення, яке було прийняте головою Нацполіції за погодженням з міністром… При усній розмові з головою НПУ мною було прийняте рішення подати у відставку. Я підготував рапорт, який передав голові поліції".

При причини таких кадрових змін в обласному главку Бех детально говорити не захотів, але зауважив, що "всі посади на державній службі є тимчасовими", а тому "завжди потрібно бути готовим, що ти на місці тимчасово".

Микола Семенишин
Микола Семенишин5 канал

За інформацією агенції УНН, новим начальником поліції Одещини буде керівник донецького ГУНП генерал Микола Семенишин. Наказ про його призначення начебто вже підписаний.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що очільник Нацполіції Харківської області Андрій Рубель подав у відставку. А ще раніше про своє звільнення повідомив очільник київської поліції Андрій Крищенко.

Попередній матеріал
Зустріч Петра Порошенка та прем'єр-міністра Хорватії Плєнковича – відео
Наступний матеріал
Землетрус на Гаїті: зниклими безвісті залишається 300 осіб, понад 2 тисячі людей загинуло
Loading...