5 канал

В Одесу прибули естонські прикордонники: українські колеги продемонстрували їм свої вміння

Українська сторона планує зворотній візит – до Естонської Республіки поїдуть наші водолази, рятувальники та спецпризначенці

Навички охорони морських та сухопутних кордонів продемонстрували українські прикордонники своїм естонським колегам. Представники естонської прикордонної служби прибули до Одеси в четвер, 31 січня, у межах програми обміну досвідом.

Іноземні фахівці поділяться думками щодо вдосконалення заходів безпеки в акваторії Чорного моря. А також допоможуть із переобладнанням катерів.

"Ми бачимо, як організовано в них працюють на морі: це і водолазна підготовка, і підготовка спецпідрозділів – вони інтегровані в систему європейської безпеки. Тому мета нашої сьогоднішньої зустрічі – інтеграція до європейського простору, до загальної безпеки й простору ЄС. Ми сьогодні обмінюємося нашим персоналом, пан Ельмар запросив наших фахівців з морської охорони, щоб вони пройшли стажування на кораблях морської охорони й поліції, яку він очолює", – прокоментував голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Українська сторона планує взаємний візит. До Естонської Республіки поїдуть наші водолази, рятувальники та спецпризначенці. У спільних тренуваннях естонці поділяться досвідом перевірки підозрілих кораблів та навчать наших водолазів працювати за європейськими стандартами.

"Робота в морі, рятувальні роботи, впевнений, мої колеги будуть у нас працювати, дивитися, може тиждень, може більше, як ми в морі працюємо, спецгрупи і що дуже важливо – обмін думками, як працювати з людьми. IT-технології допоможуть, але без людини ці технології не працюють", – заявив, своєю чергою, генеральний директор департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії Ельмар Вахер.

Дивіться також:

Корабель-розвідник Королівських ВМС Британії пришвартувався в Одесі – ФОТО

Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/

Попередній матеріал
Прес-конференція на тему "Пріоритетні напрями діяльності Міністерства інфраструктури на 2019 рік" – завершено
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі": ексклюзивне інтерв'ю з Іванною Климпуш-Цинцадзе – відео

ДБР викрило одеських поліцейських на контрабанді 250 карабінів "Скорпіон"

ДТП на Одещині за участю правоохоронців: назвали імена загиблих поліцейських

Німеччина готова забезпечити в Чорному морі присутність своїх військових кораблів – Бундесвер

У масовій ДТП під Одесою загинули двоє поліцейських

В Одесі на автобусній зупинці залишили вибухівку

Літаки ЗСУ, моряки ВМС та ДПСУ провели тренування на Азовському морі – відео