Лідія Войтова
Лідія Войтова 5 канал

В Одесі засудили 70-річну винуватицю ДТП, в якій загинула молода мама з дитиною

Читайте по-русски
Ні адвокат потерпілих, ані захист із рішенням суду не згодні

До 5 років ув'язнення засудили 70-річну Лідію Войтову – винуватицю смертельної ДТП, в якій загинули молода жінка та її дитина. Відповідне рішення ухвалив Малиновський районний суд Одеси.

Крім того, жінку зобов'язали сплатити потерпілій стороні 100 тис. грн моральної компенсації. Ні адвокат потерпілих, ані захист із рішенням суду не згодні. Прокурор просив для підсудної 8 років ув'язнення та вимагав сплатити 1,5 млн грн моральної шкоди.

Захист наполягав на покаранні, не пов'язаному з ув'язненням. Адвокат Лідії Войтової стверджує, що літня жінка має цілу низку хронічних хвороб, крім того, всиновила трьох дітей. Захист засудженої планує подавати апеляцію. На це мають 30 днів.

Нагадаємо, торік у червні Лідія Войтова на пішохідному переході збила 20-річну дівчину з дитиною. 3-річна дівчинка загинула на місці, друга постраждала померла в лікарні. Свою провину жінка визнала одразу. На її думку, аварія трапилася, бо її засліпило сонце.

"Суд, оцінюючи злочинні дії Войтової, зазначає, що вони були скоєні з необережності щодо невизначеного кола осіб. А тільки за наслідками потерпілою виявилась малолітня особа. Таким чином, суд вважає, що вірогідність повторного скоєння злочину Войтовою є нікчемно мала, а необхідним і достатнім для виправлення буде мінімальне покарання", – заявив суддя Олексій Старіков.

"Особа, яка притягалася до кримінальної відповідальності, сьогодні поїхала додому. Вирок вступить у силу, як я припускаю, вже після стадії апеляційного оскарження. Тому що буде подана апеляційна скарга стороною захисту. І ми побачимо реальне виконання цього вироку не найближчим часом", – зазначив адвокат потерпілої сторони Ростислав Глущенко.

Попередній матеріал
Злочин тяжкий – тому "на потім": суд у справі Савченко-Рубана перенесли
Наступний матеріал
Пахло, ніби хтось помер: понад 300 кішок виявили в канадській квартирі
Loading...