Стерненко
Стерненко 5 канал

В Одесі пройшло чергове засідання у справі Стерненка – розглядали записи слідчих експериментів

Читайте по-русски
Наступне засідання запланували на 5 січня

Записи слідчих експериментів зі свідками подій надала в суді сторона обвинувачення у справі активіста Сергія Стерненка. Чергове засідання провели у Приморському суді Одеси. Про це повідомляє "5 канал".

Прокурори твердять: після нападу на тілі Стерненка залишилися лише садна. 

"На зустріч йшли дві особи, одна з яких – потерпілий Кузнєцов, який був дуже кремезною людиною, зростом більш як 190 см та вагою понад 100 кг, і друга – це Ісайкула, який також був не маленькою людиною, кандидат у майстри спорту. Вони почали завдавати Стерненку удари руками в обличчя, після чого десь приблизно хвилину ще завдавали удари руками. По обставинам провадження у Стерненка тільки садна з правого боку, я вважаю, що це неможливо, маю на увазі, що крім поранень тільки садна з правого боку є", – сказав прокурор Юрій Бачинський.

Попри те, що сам обвинувачений наполягає, що мав чималі тілесні ушкодження і згодом надасть суду всі медичні довідки. Сумніви прокурорів щодо правдивості цих слів суд до уваги не взяв.

"Його коментарі суд не взяв до уваги, адже вони передчасні, адже медична документація щодо моїх тілесних ушкоджень не досліджувалась, але і без цього в публічному доступі є інформація і видно, що я отримав гематому голови, крововилив у праве око і садна з лівої сторони під час нападу, тобто він ставив під сумнів, що я отримав тілесні ушкодження під час нападу", – сказав сам Стерненко.

Останній резонансний напад на одеського громадського активіста Сергія Стерненка стався в травні 2018-го року. За його словами, двоє чоловіків почали його бити, коли він повертався з дівчиною додому. Захищаючись, Стерненко поранив нападника ножем, що й стало причиною смерті. Активісту закидають умисне вбивство. 

Наступне засідання у справі заплановане на 5 січня. 

Нагадаємо, раніше активіста Сергія Стерненка відправили під нічний домашній арешт.

Попередній матеріал
Зеленський присвоїв звання "Герой України" членам екіпажу літака МАУ, який розбився в Тегерані
Наступний матеріал
Арестович у 2018 році завів групу снайперів на мінне поле – Кривонос
Loading...

Справа Стерненка: як пройшло підготовче засідання – сюжет

Справа Стерненка: на активіста намагалися скоїти напад біля суду в Одесі – включення (оновлено)

Справа Стерненка: що розташовано за адресою реєстрації активіста – включення з Одеси