Лікарня
Лікарня Shutterstock

В 2020-му "Метінвест" інвестував в охорону здоров'я $ 6,5 млн: які ще галузі підтримують металурги – дослідження

  Читайте по-русски
  Одним із головних пріоритетів інвестиційної діяльності компанії є охорона здоров'я, сказано в матеріалі

  Українська металургійна компанія "Метінвест" інвестує в налагодження соціальної інфраструктури міст, у яких наявні її підприємства – про це пише інтернет-видання "Подробности" з посиланням на дослідження ГМК-Центру.

  Згідно оприлюднених даних, із 2017 по 2019 роки за рахунок "Метінвесту" відремонтовано 56 тис. кв. м доріг, а в 2019-му – 55 багатоквартирних будинків.

  Крім того, одним із головних пріоритетів інвестиційної діяльності компанії є охорона здоров'я, сказано в матеріалі. Зокрема, протягом тих же років за рахунок "Метінвесту" відремонтовано 37 медустанов та придбано 197 одиниць медобладнання.

  Повідомляється, що в 2020-му "Метінвест" вклав у галузь охорони здоров'я $ 6,5 млн: медустанови отримали устаткування і кисень, необхідні під час боротьби з коронавірусною пандемією. Також у рамках благодійних ініціатив акціонерів "Метінвест" надав лікарням по всій Україні експрес-тести для виявлення COVID-19, апарати штучної вентиляції легенів і засоби індивідуального захисту.

  "Метінвест" підтримує проведення культурних і спортивних заходів, пише видання. Так, за підтримки компанії у 2017-2019 рр. проведено 282 події цьогонапрямку. Втім, як зазначають автори, подолання пандемії COVID-19 дозволить розширити цей напрям діяльності.

  Попередній матеріал
  Застрелила інструктора у тирі: у Полтаві до 15 років ув'язнення засудили 19-річну жінку
  Наступний матеріал
  На Київщині внаслідок зіткнення легковика та вантажівки загинуло двоє людей
  Теги:
  Loading...