Facebook / Олександр Турчинов

У зоні АТО потрібні комплекси "Стугна", щоб зупиняти танки РФ – Турчинов

Турчинов наголосив, що однією з проблем "є відсутність нової зброї у наших військових, які захищають Україну на сході"

Протитанкові комплекси "Стугна" українського виробництва слід застосувати у зоні проведення АТО для зупинки танків РФ, які безкарно обстрілюють українських захисників. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробування на Гончарівському полігоні нових зразків озброєння та військової техніки, розроблених підприємствами українського ВПК, повідомляє прес-служба РНБО.

"Без застосування в бойових умовах, зокрема, таких комплексів, як "Стугна", російські танки і надалі будуть безкарно розстрілювати наші позиції", – сказав він.

Турчинов наголосив, що однією з проблем, яка потребує негайного розв'язання, "є відсутність нової зброї у наших військових, які захищають Україну на сході".

За словами Турчинова, незважаючи на поставлені РНБО України завдання, "досі не вдалося значно скоротити час від розробки зброї та військової техніки до її ефективного застосування в бойових умовах".

Зазначається, що саме цьому питанню було присвячено нараду, яку провів секретар РНБО України з керівниками Міністерства оборони, Генерального штабу та ОПК на полігоні після завершення випробувань.

В РНБО також поінформували, що під час випробувань сучасного озброєння та військової техніки на полігоні були присутні військові з багатьох зарубіжних країн, які цікавляться придбанням української зброї та техніки.

"Наше завдання – не тільки надійно захистити Україну, але і відстояти свої позиції на міжнародних ринках озброєння, що, своєю чергою, забезпечить додатковий ресурс для розвитку ОПК та зміцнення потенціалу нашої армії", – підсумував Турчинов.

Як повідомляв 5.UA, законопроект про реінтеграцію ОРДЛО буде внесений в Раду восени

Дивіться також фотогалерею за темою:

Особисто все перевірив: Турчинов відвідав передову в зоні АТО

/
/
/
/
Олександр Турчинов
/
Олександр Турчинов
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Фейгін похизувався посвідченням адвоката України
Наступний матеріал
Українські промисловці вбачають небезпеку у тарифному нововведенні Кабміну
Loading...