Косуля Запоріжжя
Косуля Запоріжжя 5 канал

"Пацієнтка почувається добре": У Запоріжжі волонтери рятують косулю, яку покусали бездомні пси

Нині пацієнтка почувається добре, уже їсть і тримається на ногах

У Запоріжжі волонтери рятують косулю, яку покусали бездомні собаки. Поранену дику козу виявив рибалка  на березі Дніпра і викликав поліцію. Тепер твариною опікуються волонтери. Деталі дізнавалася кореспондент "5 каналу" Катерина Свириденко.

Ось тут на березі Дніпра невідомий рибалка знайшов поранену косулю. Імовірно, вона перепливла річку Дніпро та потрапила сюди з острову Хортиця.

Тварину знайшли нерухомою в очереті. Правоохоронці припускають, що її покусали собаки.

Прес-секретар патрульної служби Запоріжжя Юлія Шеймухова говорить: "Тварина не злякалося нічого, їй до цього патрульні перебинтували голову, тому що були сліди крові, і передали тварину самим волонтерам".  

За порятунок і реабілітацію косулі взялися волонтери. Одразу доправили її до ветеринара. Кажуть, нині пацієнтка почувається добре: уже їсть і тримається на ногах.

Волонтер Олеся Кулик говорить: "Кілька ран зашили. 4 або п'ять ран були зашиті, тому що площа, поверхня десь 10 на 10 сантиметрів рана, там було все знесено, шкіра до м'яза, тобто там були глибокі рани".

У Національному заповіднику "Хортиця" пояснили, це не перший випадок, коли безпритульні собаки загризають тварин, які мешкають у парку.

Науковий співробітник Національного заповідника "Хортиця" Сергій Козодавов зауважує: "Справа в тому, що здичавілі собаки часто полюють на косуль на території острова".

Популяція косуль на острові Хортиця налічує всього декілька десятків особин. Це максимальна кількість тварин цього виду, які можуть мешкати на заповідній території острова. За врятованою косулею волонтери спостерігатимуть ще два тижні. Потім передадуть її до заповідника.

Катерина Свириденко, Іван Дем'яненко, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Вибух у Вінниці: невідомі кинули гранату у двір ресторану
Loading...

"Ведмежа послуга" Луцькому зоопарку: альпака Сніжана ледь не загинула через щедрість відвідувачів

"Ні на йоту я не пошкодувала": Історія про волонтерку, яка під Києвом утримує притулок на півтисячі бездомних тварин

Комфорт для чотирилапих: В Ужгороді волонтери влаштували благодійну весняну толоку