страховка військовослужбовців-контрактників
страховка військовослужбовців-контрактників 5 канал

У Вінниці військовослужбовців-контрактників почали страхувати на 100 тис. грн

Страховка діє протягом року на час, коли бійці перебувають у зоні бойових дій

У Вінниці військовослужбовців, які підписали контракт зі Збройними силами, страхують на 100 тисяч гривень. Щорічний внесок у розмірі 4 тисячі оплачує міська рада. Про це повідомляє "5 канал".

Діє страховка протягом року в той час, коли бійці перебувають у зоні бойових дій. Якщо військовослужбовці служитимуть і далі, договір будуть подовжувати.

У разі поранення бійця, страхова компанія зобов'язується компенсувати витрати на лікування. В разі загибелі родині виплатять 100 тис. грн. Допомогу обіцяють надавати у 5-денний термін після отримання відповідних документів із військової частини. Нині такі страховки вручили першим шістьом військовослужбовцям.

Військовослужбовець ЗСУ Олександр Іщук говорить: "Це в принципі морально підтримує, я вже казав тут працівникам, що фізично нас не захистить, але буду знати, що якщо щось, то будуть рідні мати, чи коли отримаю поранення то будуть лікувати".

Виконавчий директор страхової компанії Юлія Федина роз'яснює: "Договір укладається на випадок поранення або гибелі бійця АТО, якщо ми отримаємо звістку про дуже сумну подію, то це максимальна сума виплати – 100 тис. грн. Якщо бійця поранило, то залежно від того який розмір поранення його наслідки, відповідно до поранення призначається виплата".  

Як повідомляв 5.UA, 22 лютого 2017 року Президент України Петро Порошенко заявив, що за рік лави ЗСУ поповнили майже 70 тисяч контрактників.

Дивіться також фото за темою:

Записки з передової: Як бійці АТО влаштовують побут під обстрілами противника

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Авіакатастрофа Іл-76: Генерал Назаров отримав 7 років за ґратами
Наступний матеріал
Бірюков розповів про критичні потреби в боєприпасах для ЗСУ
Loading...

У Дніпро доправили борт із пораненими бійцями АТО

У Дніпрі попрощались із морпіхом Дмитром Польовим

Лисенко уточнив кількість загиблих і поранених бійців за минулу добу