Миколаївський бронетанковий завод
Миколаївський бронетанковий завод iamir.info

У Миколаєві бронетанковий завод заплатив 4 млн грн за неіснуючі двигуни – поліція

Слідчі мають свідчення причетності керівництва заводу до виведення коштів та зриву оборонного замовлення

Поліція підозрює посадовців Миколаївського бронетанкового заводу у змові з ТОВ "Укравто Конверсія" – з метою розкрадання 4,15 мільйонів гривень державних коштів. Про таке йдеться в ухвалі Центрального районного суду Миколаєва, передає видання "Наші гроші".

Як стало відомо, для виконання замовлення Міністерства оборони Миколаївський завод у березні торік уклав договір з "Укравто Конверсія" на поставку шести двигунів. Загальна вартість поставок – 5,18 мільйонів гривень.

На початку цього року завод сплатив за двигуни 80% авансу, що становить 4,15 млн грн. Решту – мали сплатити за п’ять днів від моменту прийняття товару. Поставку попередньо запланували виконати через два тижні.

Утім, компанія своїх зобов’язань не виконала, а завод не почав судитися за повернення авансу. Слідчі вважають: це свідчення причетності керівництва заводу до виведення коштів та зриву оборонного замовлення.

Крім того, правоохоронці встановили, що лише через два місяці після закінчення строку поставки "Укравто Конверсія" нібито поставила обіцяні двигуни. При цьому, офіційно їх відправили назад фірмі для заміни через нібито невідповідність вимогам.

Такі операції не підтверджені ні накладними, ні документами вхідного контролю Миколаївського бронетанкового та бухгалтерським обліком.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пожежа в районі заводу "Маяк" у Києві: що саме горить – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гірка доля красуні: популярна американська співачка потрапила до психлікарні
Наступний матеріал
Бійцям ООС вдалося знищити 2-х окупантів минулої доби на сході – розвідка