Порошенко на зустрічі з морпіхами в Маріуполі
Порошенко на зустрічі з морпіхами в Маріуполі Офіційний сайт Президента України

У Маріуполі Президент нагородив морпіхів та передав їм бойовий стяг: як це було

Хвилиною мовчання були вшановані загиблі побратими морських піхотинців

372 українських морпіхи були відзначені державними нагородами в День морської піхоти в Маріуполі на Донеччині, 26 з них – посмертно. Крім того, особовому складу 503-го батальйону Військово-Морських сил ЗСУ вручили бойовий прапор. Відбулося це під час робочої поїздки Президента України Петра Порошенка до Маріуполя. Більше розповіла кореспондент "5 каналу" Анастасія Старостенко.

Найбільші урочистості до свята відбулися не надто далеко від лінії фронту. В Маріуполі віднедавна базується один з батальйонів морської піхоти – його бійців Президент сьогодні нагородив державними відзнаками. Нагороди були заслужені сумлінною та зразковою службою в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували загиблих побратимів морпіхи.

Петро Порошенко у своїй промові зазначив, що ці жертви були не марними і наголосив на великій ролі сил ВМС у військових операція на сході країни.

"Перед командуванням Військово-Морських сил України та особовим складом морської піхоти стоять нові важливі завдання, спрямовані на подальше нарощування бойового потенціалу. Порівняно з попередніми роками якість навчання особового складу морської піхоти істотно зросла. Але необхідно завершити формування цього роду військ, здатного виконувати будь-які завдання як на суходолі, так і на воді – із застосуванням сучасних зразків озброєння та військової техніки, нових форм і способів ведення бойових дій", – наголосив глава держави.

ФОТО: У Маріуполі Порошенко нагородив морпіхів та взяв участь у випробуванні катера УМС-1000

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Варто нагадати, що українські морпіхи стояли, в тому числі, і на обороні Маріуполя. Близько півроку тому батальйон, який захищав підступи до міста, отримав маріупольську прописку. А сьогодні бійцям Петро Порошенко передав бойовий стяг.

Як це відбувалося – дивіться у включенні:

Попередній матеріал
Засідання Конкурсної комісії, на якому мають обрати директора Держбюро розслідувань – відео
Наступний матеріал
Комісія обрала директора Держбюро розслідувань: що відомо про головного ДБРівця
Loading...