парк
парк УНІАН

У Маріуполі під час будівництва нового університету реконструюють парк

  Читайте по-русски
  Для концепції проекту дуже важливий гармонійний симбіоз природи і архітектури

  З розвитком Першого недержавного Гірничо-металургійного університету, заснованого групою "Метінвест" у Маріуполі, буде розбудовано міський парк, який гармоніюватиме з будівлею навчального закладу.

  Про це це інтерв'ю "Уніан" розповів нідерландський архітектор проєкту університету "Метінвест політехніка", директор компанії MADMA urbanism+landscape та архітектурного бюро MASA architects Хірокі Мацуура.

  На його думку, для концепції проекту дуже важливий гармонійний симбіоз природи і архітектури.

  "Одним із наших головних завдань було не порушити природну красу ландшафту парку, а поліпшити його і зробити більш доступним для жителів Маріуполя", – сказав він.

  У планах архітектора зробити будівлю університету частиною парку, наголосивши, що оновлення парку, який зараз перебуває в дуже поганому стані, дозволить оживити простір.

  "Зараз тільки чверть території парку упорядкована, інша частина – занедбана. Ми повинні дозволити людям відвідати будь-яку частину парку, щоб по-справжньому його оживити", – сказав він.

  Нагадаємо, в Маріуполі відкриється перший недержавний Гірничо-металургійний університет, заснований групою "Метінвест". Будівництво планується в міському саду Маріуполя, територію якого повністю реконструюють в ході будівництва.

   

  Попередній матеріал
  У Польщі зафіксували коронавірусний антирекорд: майже 35 тисяч нових заражень за добу
  Наступний матеріал
  Список "червоних" зон в Україні поповнився ще двома регіонами
  Теги:
  Loading...