5 канал

У Львові невдоволені Садовим: підпалили димові шашки

Місцеві протестують проти сміттєвого безладу та образ у бік ветеранів АТО

У Львові місцеві активісти висловлювали своє незадоволення міським головою Андрієм Садовий підпалом димових шашок. Про це повідомляє "5 канал".  

Активісти кажуть, мовляв, Андрій Садовий образив бійців АТО на недільному віче, назвавши їх "тітушками". Утім, сам Садовий проігнорував пікетувальників, як й інші чиновники.

Тим часом, у стінах ратуші депутати вирішили передати повноваження з вивезення побутових  відходів обласній адміністрації, але внесли у документ деякі зміни, які вони обговорювали майже п'ять годин.

Нагадаємо, керівник Львівської ОДА Олег Синютка запропонував делегувати повноваження із вивозу непотребу обласній владі через те, що міська влада не може вирішити це питання. Натомість голова обладміністрації обіцяє забезпечити регулярний вивіз сміття зі Львова впродовж двох років

"Чиновники міської ради не впоралися за рік після трагедії з проблемою сміття і тому ми маємо віддати ці повноваження…Передбачається, як просила область, 300 мільйонів у рік на те, щоб вивозити сміття", - каже депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Садовий відповідає: "Якщо нам ставлять ультиматум і заручниками лишається громада міста Львова, ми повинні у першу чергу, думати про інтереси громади міста Львова". 

Попередній матеріал
Тука про екологічну катастрофу: Донбас приречений на 10 років – забруднена радіацією вода піде і на Росію
Наступний матеріал
"Не стримуючи сліз": у Житомирі зустрічали бійців, що три роки боронили Україну в АТО
Loading...