львівське сміття
львівське сміття 5 канал

"Сміттєвий ультиматум": Садовий погодився передати проблему вивезення сміття з міста Львівській ОДА

За словами Андрія Садового, зараз у Львові накопичилося понад 11 тис. тонн відходів

Львів погодився передати функції управління вивезенням твердих побутових відходів та підприємство "Львівспецкомунтранс" обласній владі. Про це у 23 червня заявив міський голова Львова Андрій Садовий, пише DW.

За словами Андрія Садового, зараз у Львові накопичилося понад 11 тис. тонн відходів.

"Ми повинні прийняти пропозицію та заплатити кошти", – сказав міський голова на прес-конференції.

Зазначено, що відповідне рішення міськрада має ухвалити наступного четверга. Водночас Садовий наголосив, що пропозиція передачі функцій управління вивезенням сміття з міста Львівській ОДА є "ультиматумом намісника Президента".

Зауважимо, що напередодні голова Львівської ОДА Олег Синютка запропонував Андрію Садовому передати в управління області вивезення твердих побутових відходів зі Львова.

Влада області бере на себе зобов'язання вивезти накопичене сміття зі Львова за 20 днів і до 2019 року ввести в експлуатацію комплекс з переробки відходів на території Львівщини.

Також відомо, що Львів має виділити 300 млн грн субвенцій на рік на вивезення відходів і передати у тимчасове управління області комунальне підприємство "Львівспецкомунтранс".

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що відсьогодні у Львові розпочнеться вивезення сміття. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

На львівському ринку загорілося сміття – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нацбанк передав на потреби учасників АТО базу відпочинку на Одещині
Наступний матеріал
Що насправді стоїть за гучним затриманням чільника інтернет-видання "Страна.UA" – "Час. Підсумки дня"
Loading...