Отруєння школярів у Кривому Розі
Отруєння школярів у Кривому Розі 5 канал

У Кривому Розі сталося масове отруєння школярів – допомога лікарів знадобилася 21 дитині

Читайте по-русски
Результати перевірки обіцяють повідомити наступного тижня

Масове отруєння школярів у Кривому Розі на Дніпропетровщині. Допомога лікарів знадобилася 21-й дитині. Про таке повідомляє пресслужба управління Держспоживнагляду

Усі постраждалі – учні школи №118. Допомогу дітям медики надавали впродовж 25 та 26 вересня. У всіх пацієнтів діагностували кишкову інфекцію. Нині школярі лікуються амбулаторно. Причину масового отруєння встановлює спеціальна комісія. Зокрема, фахівці відібрали у навчальному закладі проби харчів, питної води, а також зробили змиви з об'єктів. Результати перевірки обіцяють повідомити наступного тижня.

Кухар їдальні Світлана Розумна розповіла: "Я припускаю, що це ротавірусна інфекція. Оскільки діти всі звернулися в лікарню, ніхто не погодився госпіталізувати дітей, температура була всього в однієї дитини, решта дітей із легким нездужанням повернулися додому".

Директор департаменту освіти і науки Криворізької міськради Тетяна Кріпак розповіла: "За попередньою інформацією, дуже схоже на ротавірусну інфекцію. Зараз там працює Держспоживслужба, результатів поки що ніяких немає". 

Як повідомляв 5.UA, 19 вересня 2019 року на Вінниччині через отруєння до лікарні потрапили вже 40 осіб

Попередній матеріал
"Надія на зміни та страх": як мешканці Золотого ставляться до відведення українських військ – думки
Наступний матеріал
Постраждалий унаслідок ДТП у Броварах перебуває у реанімації – в якому він стані