У Харкові прощаються з Кернесом
У Харкові прощаються з Кернесом Telegram / Харьков сейчас

У Харкові в оперному театрі прощаються з Кернесом, закрили центр – що відбувається в місті

Читайте по-русски
На похорон, зокрема, прибули нардеп Вадим Новинський, міський голова Києва Віталій Кличко та екснардеп Євген Мураєв

Труну з тілом міського голови Харкова Геннадієм Кернесом перевезли в Харківський національний театр опери та балету, там проходить церемонія прощання. Фото з вулиць Харкова і з самої церемонії публікує Telegram-канал "Харьков сейчас".

Зазначається, що на похорон прилетять нардеп Вадим Новинський, екснардеп Віталій Хомутиннік, міський голова Києва Віталій Кличко, депутати з Одеси Дмитро Танцюра й Олег Етнарович. На фото також можна помітити екснардепа Євгена Мураєва.

Зранку відбулося відспівування Кернеса в Благовіщенському соборі. Церемонія прощання в Оперному театрі триватиме до 13:00. 

Через церемонію прощання сьогодні змінили маршрути руху громадського транспорту.

За попередньою інформацією, на церемонії прощання та похованні передбачалося перебування перших осіб держави, тому начальник Харківського гарнізону видав наказ про залучення до церемонії близько 50 військовослужбовців. Пізніше, коли стало відомо, що зазначені особи на поховання міського голови не прибудуть, наказ скасували.

Кернеса поховають на Почесній алеї харківського цвинтаря № 2 на вулиці Пушкінській. Могилу для міського голови підготували поряд із могилами бійців Другої світової війни та навпроти поховань колишніх голів Харківської облдержадміністрації Олександра Масельського та Євгена Кушнарьова.

Нагадаємо, у Харкові 23 грудня поховають міського голову Геннадія Кернеса, який у ніч на 17 грудня помер у берлінській клініці "Шаріте" від наслідків COVID-19. Тіло померлого доставили до Харкова з Німеччини 21 грудня.

Попередній матеріал
Ялинкові базари у Дніпрі: що показала перевірка та як придбати легальну новорічну красуню
Наступний матеріал
Експериментальне підпалювання ялинки: черкаські рятувальники розповіли, як уникнути пожежі на свята
Loading...