Діти поранених та загиблих АТОвців вирушили на відпочинок до Данії

У гості до земляків: діти поранених та загиблих АТОвців вирушили на відпочинок до Данії

Гроші на поїздку та відпочинок зібрала данська українська діаспора та благодійники. Мешкатимуть школярі у таборах, а гостюватимуть – у родинах співвітчизників

Восьмеро дітей захисників України відправляться на відпочинок – з Дніпра до Данії. Школярі віком 10-12 років у Львові приєднаються до більшої групи. Загалом зо півсотні дітей з восьми областей вирушають до міста Інгесван у двотижневу мандрівку.

10-річна Даша збирає речі у дорогу. Дівчинка раніше лише читала про країну, де відпочиватиме кілька тижнів: "Я їду в Данію, тому що я давно туди хотіла. І тому що нас туди запросили, бо я дочка АТОвця".

Батько Даші – Сергій Товстик – пішов захищати країну від початку російської агресії. Служив зв'язківцем у 93-й механізованій бригаді. Під час обстрілу бойовиками поблизу Донецька зазнав тяжкого поранення рук. Їх ампутували, щоб врятувати життя бійцеві.

З Дніпропетровщини на відпочинок вирушають восьмеро школярів, віком 10-12 років. Це діти тяжкопоранених та загиблих військовослужбовців. Залізницею – до Львова. Там вони долучаться до основної групи – це півсотні школярів із восьми областей України. Потому автобусом – у данський Інгесван.

"Датська громада, діаспора українська, там досить потужна. Вони з 2014 року почали допомагати. Підтримують дітей загиблих таким чином, надають їм можливість відпочивати... Чим ще ці поїздки хороші – обов'язково їде психолог. Діти загиблих, це достатньо вразлива категорія, тому з ними обов'язково їде психолог", – розповідає начальник управління з питань бійців АТО Дніпропетровської ОДА Наталя Шуліка.

Гроші на поїздку та відпочинок дітей зібрала тамтешня українська діаспора та благодійники. Мешкатимуть школярі у таборах, а гостюватимуть у родинах своїх земляків.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Маленькі українці з діаспори Іспанії заповнили сторінки "Книга Миру" – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд
Наступний матеріал
Лідерство та успіх: як розкрити бізнес-потенціал у дитини