У Дніпрі демобілізовані бійці АТО стали героями фотопроекту "Заради них"

Фотопроект під назвою "Заради них" – про людей, які після війни повернулися до мирного життя

Демобілізовані армійці, які повернувшись із війні стали до своїх мирних професій, є героями фотопроекту "Заради них". Зі знімального майданчика репортаж Наталії Світлової.

Фото під час репетицій перед гастролями. Фольклорний ансамбль, у якому танцює колишній артрозвідник Сергій на позивний "Остап", збирається підкорювати Європу. Хореографією займався змалку. А 2015-го добровольцем пішов захищати країну.

/
/
/

Сергій, який є демобілізованим військовослужбовцем 28-ї механізованої бригади ЗСУ, розповідає: "Я теж сидів, дуже довго думав, як це так, потім все-таки прийняв рішення: який-неякий солдат з мене все-таки вийде". Нині він – один із героїв фотопроекту.

Фотопроект під назвою "Заради них" – про людей, які після війни повернулися до мирного життя. До зйомки готується Олександр Савченко – піхотинець 93-ї бригади, який 2014-го брав участь у визволенні Пісків. Його історію зніматимуть під землею.

Олександр Савченко, демобілізований військовослужбовець 93-ї мехбригади ЗСУ, говорить: "Розумієте, у нас в першу хвилю дуже багато було шахтарів. Павлоград. Я сам павлоградський. Вони розповідають, що шахтарі вийшли, дістали зброю. Я працюю в шахті, немає там танків, крім вугілля там нічого немає".

/
/
/

Цей проект започаткували у Дніпрі торік. Армійці з різних військ та бригад позували з рідними, коханими, ветеранами Другої світової. Згодом вийшов друком альманах фотографій.

Координатор центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка розповідає: "Ми вирішили розповісти про учасників АТО. Хто вони в мирному житті, природно, кожен з них десь працює. і у нас виходить дуже цікавий спектр професій. У нас слюсар, у нас – артист балету, у нас директор, шахтар, токар, ще є заявки – далекобійник. Великий спектр професій – цікаво".

Нині автори проекту готують новий альманах. У ньому будуть не лише світлини героїв, а й історії про них.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Попередній матеріал
Енергозбереження міст та громад: як об'єднуються громадяни та ефективно використовують енергію – "ЕнергоНЕзалежність"
Наступний матеріал
Фінал нацвідбору на "Євробачення-2018" – відео

Two faces: незвичайний кіт-химера "підриває" мережу – ФОТО

Поранення копа під Солом'янським райсудом: екс-бійцю АТО змінили запобіжний захід

Шкільний скандал у Дніпрі: у конфлікт п'ятикласника з однолітками навіть втрутилася поліція

Годинний мітинг-реквієм: у Дніпрі вшанували полеглих на Майдані

Трюки по-народному: у Дніпрі нетривіально Масляну святкували – ФОТО

"Підтримати у боротьбі за життя": у Дніпрі оркестранти завітали до онкохворих діток